Екскурсія Деснянським БУВР для студентів

Спеціалісти управління продовжують знайомити молодь з роботою галузі та надавати студентам вузів інформацію, стосовно можливості проходження практики на базі БУВР.

Відтак, сьогодні до Деснянського басейнового управління водних ресурсів завітали студенти Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка.

З діяльністю управління, специфікою роботи відділів ознайомлювались десять хлопців та дівчат, які обрали своїм життєвим шляхом напрям екології та охорони природи. Вони постійно підтримують активності нашого управління, були волонтерами на минулорічному Дні Десни, а сьогодні змогли поглибитись в особливості водогосподарської галузі.

Їх увазі було представлено цікавий наочний матеріал, відеозвіт «День Десни – 2018», презентацію екологічних акцій та вручено подарунки – брендовані сувеніри від управління.

Дякуємо викладачам закладу за ініціативність та студентам — за екологічну свідомість. Впевнені, сьогоднішня зустріч – платформа для подальшої співпраці в збереженні та відтворенні водних багатств регіону.