Еколого-просвітницька діяльність Деснянського БУВР

Ми не шукаємо заморських плес, нас кличе матінка Десна, поміж лісів синіша до небес, все до Дніпра спішить вона…»

Такими словами розпочали свій виступ учасники колективу екологічної просвіти “Веселка” Чернігівської ЗОШ № 10, які сьогодні, 28 лютого, завітали до Деснянського БУВР з творчою програмою “Деснянська оболонь”.

Наприкінці минулого року учасники колективу вже приходили до Деснянського БУВР на екскурсію управлінням. Натхненні діяльністю водогосподарників юні природозахисники вирішили віддячити спеціалістам підготувавши власну екологічну презентацію.

Діти організували для присутніх чарівну подорож по річці Десна від Новгород-Сіверського району до межі Київської області. Окрім цікавих фактів про Десну, талановиті школярі розповіли про видатних особистостей, які виросли на берегах перлини Полісся та оспівували її у своїх віршах та творах.

Дійство було насичене піснями, танцями, віршами та цікавою наочністю. В кінці виступу діти озвучили 10 власних правил, які допоможуть кожному охочому покращити екологічну ситуацію не тільки в області, але і в світі в цілому. Крім того, вони поділилися і своїми досягненнями у підтриманні чистоти довкілля рідного краю.

– Отримувати таку віддачу від своєї просвітницької діяльності ще ніколи не було так приємно. Ми бажаємо вам успіхів та нових звершень в творчих починаннях та екологічній діяльності, – звернулася до школярів начальник управління Наталія Грудницька.

Деснянське БУВР й надалі розвиватиме даний напрямок діяльності та підтримуватиме співпрацю з такими екологічно свідомими та обдарованими дітьми.