Екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» у водогосподарських організаціях Чернігівської області

15 вересня Чернігівщина долучилася до проведення масштабної екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів».

Доволі успішно екологічна акція проведена в Корюківському МУВГ. Безпосередньо в місті Корюківка водогосподарниками звільнено від сміття береги водойми по вулиці Садова – улюбленого місця відпочинку місцевих жителів. Тим часом працівники Сновської експлуатаційної дільниці №2 спільно з жителями Сновської ОТГ проводили прибирання берегів водойми в урочищі «Герасимова гірка».

До екологічної акції активно долучилася і молодь Корюківщини: учні Охрамієвицької ЗОШ разом зі спеціалістами управління організували прибирання прибережної захисної смуги ставка на річці Передовка та джерела «Св.Пантелеймона» в селі Охрамієвичі. А в селі Сядрине до прибирання долучились учні місцевої школи, котрі очистили від побутового сміття береги річки Сядринка.

Варто відзначити і Чернігівське МУВГ, адже працівники експлуатаційних дільниць управління доволі активно взяли участь в акції.

Від так в Козелецькій експлуатаційній дільниці №5 організовано прибирання прибережної захисної смуги річки Остер та упорядковано клумби біля інформаційних стел.

Співробітники Городнянської ЕД №2 провели екологічну акцію чистих берегів на річках Смяч, Верпч, Крюкова, прибирали береги від сміття і побутових відходів та вивезли все зібране на санкціоноване звалище.

Спеціалісти Ріпкинської дільниці №1 разом з місцевою владою прибирали прибережну захисну смугу річки Мотуз, що в смт. Ріпки.

Щоб змінити екологічну свідомість громадян, водогосподарники Чернігівщини планують проводити подібні акції частіше. Цієї осені всі охочі ще матимуть можливість долучитися до прибирання берегів. Тож слідкуйте за новинами.