Продовжуємо згадувати проведену еколого-просвітницьку роботу за рік, що минає.

Сьогодні ми підсумуємо напрямок діяльності водогосподарників, котрий став одним з найулюбленіших для спеціалістів нашого управління – це екологічні екскурсії для найдопитливіших школярів та активної студентської молоді.

6 червня – студентську молодь Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка знайомили з діяльністю управління, специфікою роботи відділів. Майбутнім екологам надали рекомендації стосовно можливості проходження практики на базі БУВР.
Детальніше: https://cutt.ly/wrq7F6J

4 липня – для студентів та педколективу Національного університету «Чернігівський колегіум» ім Т.Г. Шевченка організували пізнавальну екскурсію частиною верхнього Дніпра, неподалік смт Любеч Ріпкинського району. Родзинкою заходу стало відвідування гідрометричного посту спостереження – комплексної системи моніторингу та управління транскордонними водними ресурсами.
Детальніше: https://cutt.ly/Lrq7DKD

2 жовтня – школярі Чернігівської ЗОШ №25 відвідали лабораторію моніторингу вод та ґрунтів Деснянського БУВР. Юні натуралісти закріпили свої знання про воду та особисто перевірили якість води з річки Десна та з інших поверхневих водних об’єктів області. На завершення діти разом зі спеціалістами провели багато інших цікавих хімічних дослідів.
Детальніше: https://cutt.ly/5rq7SZp

30 жовтня – екскурсія та еко-бесіда з вихованцями Новгород-Сіверської державної гімназії імені К.Д.Ушинського. Школярам представили цікавий наочний матеріал про значення водних ресурсів, відео-звіт «День Десни – 2019» та презентацію екологічних акцій, які організовують спеціалісти управління спільно з ГО «За відродження Десни».
Детальніше: https://cutt.ly/Brq7ZNu

6 грудня – до Деснянського БУВР завітали юні природоохоронці з приватної школи “МудрАнгелики”. Діти з задоволенням відгадували загадки про річки та їх мешканців, подивилися пізнавальний відеоролик «Річки України». По завершенню кожен школяр отримав інформаційні флаєр про значення води.
Детальніше: https://cutt.ly/Yrq70SW

Рік закінчується, але не закінчуються наші екологічні активності. В прийдешньому році ми продовжимо нашу еко-просвітницьку діяльність щоденно надихаючи та мотивуючи вас на нові звершення та еко-френдлі спосіб життя.

А які цього року ваші успіхи в цьому напрямку? Ділимося у коментарях!