ІНФОРМАЦІЯ

захист від шкідливої дії вод у ІІ кварталі 2018 року

У 2018 році на замовлення Деснянського басейнового управління водних ресурсів, ТОВ «Водпроект Чернігів» розроблено робочий проект будівництва «Берегоукріплення р, Десна біля с. Велике Устя Сосницького району Чернігівської області». Будівництво даного об’єкту берегоукріплення обумовлено необхідністю захисту від шкідливої дії вод, від втрат земель та руйнування об’єктів інфраструктури.

В II кварталі 2018 року проектно-кошторисна документація по даному об’єкту берегоукріплення пройшла експертизу та процедуру Оцінки впливу на довкілля з відповідним отриманням експертного звіту та позитивним висновком з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності. Роботи по будівництву берегоукріплення р. Десна біля с. Велике Устя Сосницького району Чернігівської області планується розпочати в поточному році.

Відповідно до Плану проведення моніторингу стану переформування берегів річок, та попередження шкідливої дії вод в II кварталі 2018 року Деснянським БУВР проведено спостереження на ділянках берегів р. Десна біля с. Соколівка та с. Надинівка Козелецького району Чернігівської області. За результатами обробки даних моніторингу, динаміка переформування берегів на даних ділянках в 2018 році знаходиться в межах середньобагаторічних значень. Втрат господарських об’єктів та житлових будівель не спостерігалось