Робота експлуатаційних служб Деснянського БУВР  в першому кварталі 2019 року була зосереджена на підготовці меліоративних систем до роботи в вегетаційний період. Основним видом робіт підготовчого періоду в зимовий період, була вирубка чагарнику на каналах та дамбах міжгосподарської мережі та ремонт і підготовка техніки до роботи. За період підготовки станом на 1.04.2019 року було вирубано 535,7 тис. га чагарникової рослинності, загальною протяжністю 651,7км.

В першому кварталі на утримання державних меліоративних фондів використано 276,2 тис.грн., в тому числі по загальному фонду 28,8 тис.грн., по спеціальному – 247,4 тис.грн.

Розпочата робота з користувачами та власниками внутрішньогосподарських меліоративних систем щодо підписання договорів по наданню послуг з подачі води на зволоження/регулювання водного режиму. Складені плани-графіки проведення нарад з сільгосптоваровиробниками.

Починаючи з березня місяця, для покриття дефіциту вологи в засушливий період, на каналах міжгосподарської мережі розпочато закриття затворів на гідротехнічних спорудах для  зарегулювання води. Це дало можливість вже  зарегулювати 17,2 млн. м3 води. Зважаючи на відсутність гарантованих джерел водоподачі в осушувальну мережу питання збереження зарегульованих обсягів води у меженний період стоїть дуже гостро, особливо з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій пов’язаних з загорянням торфу на осушуваних землях.

На утримання внутрішньогосподарських меліоративних систем в першому кварталі 2019 року  залучено 21,2 тис.грн.

 

 

You need to add a widget, row, or prebuilt layout before you’ll see anything here. 🙂