Деснянське БУВР оголошує фотоконкурс «Краса Десни»

У 2018 році було започатковано екологічне свято – День Десни, котре відтоді щорічно відзначається 8 вересня. За цей час подія набула популярності, адже окрім екологічної просвіти, це і гарний привід, долучившись до екоівенту, висловити свою свідому екологічну позицію, взяти участь у творчих конкурсах та отримати незабутні емоції.

До найекологічнішого свята красуні Десни залишилося трохи більше місяця і за гарною традицією Деснянське басейнове управління водних ресурсів пропонує усім охочим також взяти участь у цій події – оголошує старт фотоконкурсу «Краса Десни».

До участі запрошуються, як професійні фотографи так і фотолюбителі всіх вікових категорій. Надсилайте ваші фотографії, на яких буде зображена перлина Полісся – наша улюблена річка Десна. Це може бути, як елемент природи, що ви спіймали в цікавому моменті, так і зафіксований та творчо поданий активний відпочинок на улюбленій річці.

Умови конкурсу дуже прості:

  • Головна вимога – надсилати на конкурс необхідно лише свої авторські роботи цього року.
  • Від одного учасника приймається до 3 якісних фотографій (розмір фото – не менше 1200 пікселів по довгій стороні).
  • Роботи потрібно надсилати у електронному вигляді на електронну адресу dbuvr.zmi@gmail.com з відповідною поміткою в темі листа: Конкурс «Краса Десни» ФОТО.
  • Також необхідно вказати ПІП, контактний номер телефону та коротеньку інформацію про себе (скільки років, де працюєте/навчаєтесь, улюблена справа).
  • Конкурсні роботи приймаються до 3 вересня.
  • Переможці конкурсу будуть оголошені в День Десни – 8 вересня.

Журі визначить три найкращі роботи від різних учасників, що отримають цінні подарунки.

Щоби отримати більш детальну інформацію можете звертатися за телефоном: (0462) 677-577.

Чекаємо на ваші творчі роботи! Поділіться своєю любов’ю до Десни!