Діяльність водогосподарників зі всієї України, наочний експрес аналіз води з найбільших річок країни, найсучасніші водні технології, продукція, обладнання та безліч корисних матеріалів — все це XVII Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA Ukraine 2019».

Сьогодні, 5 листопада, начальник Деснянського БУВР Наталія Грудницька, завідувач Сектору у Чернігівській області Держводагентства Наталия Радченко (Natalia Radchenko), разом зі спеціалістами управління та представниками ГО «За відродження Десни» завітали на відкриття головної експозиції галузі та взяли участь в експертній дискусії «New Water Management».
Головними темами даних науково‑практичних заходів стали:
«Незаборонені фосфати – загроза для річок»,
«Європейський моніторинг вод в Україні»,
«Необхідність реформи у водному секторі».

Варто відзначити, що водогосподарники басейну Десни активно долучилися до наповнення виставки, підготовували інформаційні флаєри, буклети по діяльності та відеозвіт «День Десни — 2019».

Нагадуємо, що спеціалізована виставка «AQUA Ukraine 2019» присвячена діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу України. На ній гості можуть ознайомитись з високотехнологічними системами і обладнанням світового та власного виробництва для водопостачання, водопідготовки, водовідведення, очищення господарсько-побутових та промислових стічних вод.

Відвідати виставку можна з 5 по 7 листопада в місті Київ у Міжнародному виставковому центрі.