Деснянське БУВР долучилось до Всеукраїнського тижня права!

З 10 по 14 грудня в Деснянському басейновому управлінні водних ресурсів та підвідомчих організаціях проводяться різноманітні лекції, бесіди з працівниками, «дні відкритих дверей», навчання з питань реалізації і захисту прав людини. Також проведено ряд консультуючих виступів у засобах масової інформації з відповідних питань.
Головним юрисконсультом Деснянського БУВР з нагоди початку тижня права та з метою підвищення рівня правової освіти та культури персоналу управління була проведена лекція для працівників з питань захисту прав людини і громадянина.
Міжрайонні управління водного господарства також проводили правопросвітницькі заходи, які мали інформаційний та виховний характер та спрямовані на те, щоб кожен громадянин України не тільки знав свої права, а й поважав свободи інших людей, усвідомлював ступінь важливості дотримання принципу верховенства права у державі.
Так, працівники Чернігівського міжрайонного управління водного господарства проводили семінар-лекцію на тему «Я маю право на освіту» для старшокласників Новобілоуської ЗОШ І–ІІ ступеня. Дітям були надані профорієнтаційні рекомендації стосовно вступу в ВНЗ водогосподарського спрямування.
В Сосницькому МУВГ також проводилось навчання з працівниками управління на відповідні теми. На зустрічах обговорювалися права громадян, котрі прописані в Загальній декларації прав людини. Надавалися рекомендації куди звертатися для отримання безоплатної правової допомоги в Сосницькому районі.
Про конституційні права і свободи говорили на місцях і в Борзнянському, Корюківському та Ніжинському міжрайонних управліннях водного господарства.
Цікаво, що цьогорічний тиждень права проходить під знаком парасольки. Це символ того, що і органи влади, і громадський сектор, і професійні спільноти об’єднують свої зусилля для утвердження та захисту прав людини в Україні.
Відповідно до Указу Президента України Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.