Деснянське БУВР долучає молодь до збереження водно-болотних угідь

Вже давно відомо, що болота мають надзвичайно важливе значення у житті людини. Щоб наголосити на важливості їх збереження, спеціалісти Деснянського БУВР стали ініціаторами проведення круглого столу – «Водно-болотні угіддя для нашого майбутнього».
Екологічний захід для семикласників Чернігівської ЗОШ №5 відбувся на базі Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка.

Щоб доступно розповісти школярам про значення ВБУ в кліматичних змінах, житті людини та планети в цілому, до круглого столу долучились високопрофільні спеціалісти Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА, викладачі Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка та КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів».

Діти дізналися більше про великі болота Чернігівщини, рослинний та тваринний світ даних територій та про значення ВБУ для регіону: очищення води та повітря, підвищення родючості ґрунтів, захист від повеней. Закріпили отримані знання невеликою вікториною, яку супроводжували цікаві та корисні тематичні подарунки від Деснянського БУВР та Світлани Потоцької, Голови Чернігівської обласної організації Українського Товариство Охорони Природи, кандидата біологічних наук, члена басейнової ради Десни та верхнього Дніпра.

Крім того, в рамках заходу працівники Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка презентували присутнім книжкову виставку, присвячену темі ВБУ.

Привертаємо вашу увагу до цінності водно-болотних угідь, адже підтримка сталого розвитку нашої планети та збереження довкілля для майбутніх поколінь напряму залежить від їх збереження.