День Десни на Пекарівській кручі поблизу смт Сосниця

Основне дійство найекологічнішого заходу басейну Десни розгорнулося на Пекарівській кручі поблизу смт Сосниця.

Близько тисячі присутніх вітали поважні гості, серед яких голова Держводагентства Ирина Овчаренко, заступник голови Чернігівської обласної ради, голова басейнової ради Десни та верхнього Дніпра Арсен Дідур, начальник Деснянського БУВР Наталія Грудницька, представники місцевої влади та спонсор і партнер дійства акціонерне товариство «Фармак».

Еко-просвітницький захід формував свідомість підростаючого покоління та змінював світогляд дорослих цікавими пізнавальними локаціями на тему використання та збереження водних ресурсів. Бережливе ставлення до навколишнього середовища – творчими майстер-класами з використанням природніх матеріалів. Здоровий спосіб життя – забігом «Олімпійська миля», спортивними змаганнями та веселими атракціонами.

Відповідно в останніх, протягом всього заходу, могли брати участь всі охочі разом з родинами та друзями. В «Олімпійські милі» взяло участь 75 чоловік. Переможець показав чудовий час на старті, а саме 5 хвилин 39 секунд. Чернігівським обласним центром фізичного здоров’я населення «спорт для всіх» також нагороджено перші три жінки фінішерки, найстарший та наймолодший учасник забігу. Крім того, всі учасники отримали медалі за участь.

В рамках основного дійства відзначено і переможців фотоконкурсу «Синергія Десни», літературного конкурсу «На хвилях міфів та легенд». Особливу увагу публіки привернули юні красуні – переможниці конкурсу «Я – краплинка Десни». Дівчаток коронували, як на кращих світових конкурсах краси та нагородили почесними відзнаками і подарунками від Модельного Агенства «Дефіле Моделс Сіті» та АТ «Фармак».

Глядачі шаленими оплесками відзначали запальні концертні номери від артистів Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, юних вокалісток креативного творчого обєднання з м. Чернігів «АКАДЕМіЯ Зірок» та талановитих студенток з вузів міста Чернігів.

Завершився захід феєрією життя – яскравим музичним фестивалем фарб від проекту MASTER DJ (Майстер Діджей) «Музика об’єднує». Діти та дорослі весело провели час та отримала масу незабутніх вражень і яскравих фото.

Ми впевнені, відвідавши наш еко-розважальний захід ви підсвідомо відмовитесь від поліетилену, пластику, миючих засобів з фосфатами та просто щоденно візьмете за звичку сортувати побутове сміття.

Фото: Віктор Кошмал