Черговий плідний рік сектору у Чернігівській області Держводагентства у сфері водних відносин

Для здійснення господарської діяльності з використанням водних ресурсів кожен суб’єкт господарювання обов’язково має отримати дозвіл на спецводокористування. На території Чернігівської області його видає сектор Державного агентства водних ресурсів України.

Протягом 2019 року сектором опрацьовано 207 матеріалів від водокористувачів на видачу та анулювання дозволів. З них погоджено 134, негативні висновки отримали 50 матеріалів. За заявою водокористувачів анульовано 20 дозволів.Інші – опрацьовуються.

Крім того, розглянуто: 11 проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду, з них погоджено – 7; 4 комплекти документації з проведення робіт на землях водного фонду. Опрацьовано 51 розрахунок поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води у комунально-каналізаційних господарствах, сільськогосподарських товариствах області, з них погоджено – 48.

Проте, не тільки встановлення, а й дотримання встановлених режимів роботи є обов’язковим для всіх учасників водогосподарського комплексу. Тому протягом року сектором, за пропозиціями Деснянського басейнового управління, провадилось встановлення та організація доведення до водокористувачів річних режимів роботи орендованих водних об’єктів Чернігівської області.

Сектор і надалі продовжуватиме реалізацію державної політики в сфері оптимізації процесів управління водними ресурсами, забезпечення потреб населення і галузей економіки у водних ресурсах задля наближення надання адмінпослуг до суб’єктів господарювання Чернігівщини.

Звернутись з вищезазначених питань до сектору можна за адресою: каб. 6, пр-т Перемоги, 39 А, м. Чернігів, тел. (04622)641177 (приміщення Деснянського басейнового управління водних ресурсів).