Басейнова рада Десни та верхнього Дніпра провела чергове засідання

Басейнова рада Десни та верхнього Дніпра продовжує actively works у черговий раз об’єднуючи зусилля водокористувачів, науковців, членів громадських організацій, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування по вирішенню питань з управління водними ресурсами та розробки елементів плану управління річковим басейном.

На порядок денний були винесені питання створення в басейні Десни територій та об’єктів природно-заповідного фонду, міжнародного біосферного резервату та відновлення болотних комплексів; охорона та менеджмент Смарагдових територій в басейні Десни.

Крім того, не оминули увагою проблеми впливу зміни клімату (посухи) на водні ресурси та приклади заходів з водної адаптації в басейні Десни та верхнього Дніпра.

Після затвердження плану роботи на наступний рік та прийняття важливих рішень у частині впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами члени басейнової ради відвідали Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина».

– Сьогодні ми з вами посадили плодові дерева, які символізуватимуть роботу басейнової ради, котра з року в рік приноситиме плоди праці задля збереження водних ресурсів та процвітання і розвитку нашої країни, – до присутніх звернулася заступник голови басейнової ради, начальник Деснянського басейнового управління водних ресурсів Наталія Грудницька.

Тому зібрання завершиться поновленням саду на території Дитячого ботанічного саду /Агробіостанції в Ялівщині плодовими деревами, висадженими представниками від Сумської, Київської та Чернігівської делегації.