6 жовтня Деснянське басейнове управління водних ресурсів закликає всіх чернігівців — Звільни життя від сміття!

Сучасний ритм життя впливає не тільки на оточуюче нас середовище, він змінює природу в цілому, руйнує домівки тварин, забруднює атмосферу. Варто цінувати та поважати своє життя та місця існування братів наших менших, адже майбутнє нашої планети в наших руках.
6 жовтня – Всесвітній день охорони місць проживання (Всесвітній день середовища проживання) – міжнародний день, покликанийпривернути увагу людства до проблеми збереження довкілля та фауни планети Земля.

Тому цієї осені, продовжуючи розпочату добру справу від Міжнародного дня чистих берегів, колектив ДБУВР пропонує всім активним громадянам поділитися своїм прикладом збереження природи, роблячи знімки суботників та розміщуючи їх в соцмережах з міткою #ЗвільнитиЖиттяВідСміття.

Закликаємо всіх свідомих жителів області не залишатися байдужими до вирішення екологічних проблем, брати посильну участь у їх розв’язанні, виходити на суботні прибирання разом з колективом ДБУВР та дотримуватись екологічних норм поведінки на природі.

 

Довідково:
6 жовтня – Всесвітній день охорони місць проживання (Всесвітній день середовища проживання) започаткований в 1979 році у рамках Бернської конвенції про збереження європейської дикої природи і природного довкілля.
З кожним роком в світі все більше територій переходять в розряд сільгоспугідь, пасовищ, піддаються змінам у зв’язку з розростанням міст, видобутком корисних копалин, будівництвом заводів і інших об’єктів народного господарства.
Щогодини з лиця Землі зникають безповоротно 3 види тварин. Щодня з лиця Землі зникають безповоротно більше 70 видів фауни і флори. За 25 останніх років біологічне різноманіття Землі скоротилося більш ніж на третину.
Всесвітній день охорони місць проживання нагадує всьому людству про те, що всі ми, люди, є тільки частиною природи і за все, що ми маємо, ми зобов’язані саме їй.
Тому в рамках Дня по всьому світу силами різних природоохоронних та екологічних організацій проводяться різні заходи екологічної спрямованості, що закликають все світове співтовариство задуматися про необхідність дбайливого ставлення та збереження природних багатств нашої планети, а також створити всі необхідні умови для збереження унікальних місць проживання, яких з кожним роком ставатиме все менше і менше.
Підтримувати чистоту рідного краю – справа кожного. І саме від нас залежить в якому світі будуть жити наші діти.